Czy znasz ćwiczenie pozycji kota z piłką do jogi?

August 11, 2021

najnowsze wiadomości o firmie Czy znasz ćwiczenie pozycji kota z piłką do jogi?

KOT POZA PIŁKI LEŻĄCEJ

Skuteczność: masuj narządy wewnętrzne brzucha, eliminuj tłuszcz brzuszny i wzmacniaj krążenie krwi.Rozciągnij i rozluźnij mięśnie dolnej części pleców.Złagodzić zmęczenie.

najnowsze wiadomości o firmie Czy znasz ćwiczenie pozycji kota z piłką do jogi?  0

 

Krok 1. Zrób wydech i podeprzyj matę do jogi obiema rękami.Zrób wdech i połóż się płasko na piłce do jogi równolegle do podłoża.

 

najnowsze wiadomości o firmie Czy znasz ćwiczenie pozycji kota z piłką do jogi?  1

Krok 2. Naciśnij piłkę do jogi na oba kolana, kontynuuj ruch do przodu i przesuń piłkę pod kolana.Zamknij żołądek i zrób wydech.

najnowsze wiadomości o firmie Czy znasz ćwiczenie pozycji kota z piłką do jogi?  2

 

Krok 3. Trzymaj nogi całkowicie na piłce.Usiądź na biodrach, piętach, z opuszczoną głową.Weź głęboki oddech.Skoncentruj się na brzuchu i talii.Powtórz 10 razy.

 

najnowsze wiadomości o firmie Czy znasz ćwiczenie pozycji kota z piłką do jogi?  3

 

Porady:

Celem akcji jest naciśnięcie piłki na kolano i uniesienie bioder.Trzymaj ręce na ziemi i nie poruszaj się tam iz powrotem.Gdy akcja jest umiejętna, czas klęczenia na piłce można dowolnie wydłużać, co bardzo skutecznie łagodzi zmęczenie.

PS: ortostatyczny system jogi może prowadzić praktykujących do prawidłowego i naukowego ćwiczenia pozycji jogi, aby uniknąć szkód dla ciała spowodowanych niewłaściwymi postawami.Niezależnie od tego, czy początkujący, czy trenerzy jogi, zaleca się zrozumienie jogi ortostatycznej i ustalenie naukowej i prawidłowej koncepcji jogi.Ćwicz z atmanandą pozytywną matą do jogi, pozytywną linią przewodnią, taką jak niewidzialny nauczyciel.